Spring Mixed Middle School League


Standings

Division: 6th A

Team Overall Division Spirit
Won Lost GF GA Won Lost GF GA
NWS 6th 0 0 0 0 0 0 0 0
Hamilton 6-Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
Mercer MS 6th C 0 0 0 0 0 0 0 0
Washington MS 6th 0 0 0 0 0 0 0 0
South Shore 6th 0 0 0 0 0 0 0 0
Salmon Bay 6th Grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Hamilton 6-Yellow 0 0 0 0 0 0 0 0
The Denny Wagon Party 6A 0 0 0 0 0 0 0 0
Aki 6th Y 0 0 0 0 0 0 0 0
SCDS Wildcats 6th Grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Robert Eagle Staff 6A 0 0 0 0 0 0 0 0
Waldorf Warriors 6th grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Eckstein Eagles 6th A 0 0 0 0 0 0 0 0

Division: 6th B

Team Overall Division Spirit
Won Lost GF GA Won Lost GF GA
Whitman Wildcats 6B 0 0 0 0 0 0 0 0
JAMS 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Aki Kurose 6th X (6B) 0 0 0 0 0 0 0 0
Meany Mountain Lions 6B 0 0 0 0 0 0 0 0
Robert Eagle Staff 6B 0 0 0 0 0 0 0 0

Division: A

Team Overall Division Spirit
Won Lost GF GA Won Lost GF GA
Mercer MS A 0 0 0 0 0 0 0 0
Aki Kurose A 0 0 0 0 0 0 0 0
Hamilton Hawks 8A 0 0 0 0 0 0 0 0
SCDS 8th Grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Washington MS A 0 0 0 0 0 0 0 0
Waldorf Warriors MS A 0 0 0 0 0 0 0 0
Eckstein Eagles 8th A 0 0 0 0 0 0 0 0
Evergreen Evolution 0 0 0 0 0 0 0 0

Division: A2

Team Overall Division Spirit
Won Lost GF GA Won Lost GF GA
South Shore A 0 0 0 0 0 0 0 0
Whitman Wildcats A2 0 0 0 0 0 0 0 0
JAMS Jaguars A2 0 0 0 0 0 0 0 0
Hamilton Hawks 7/8 A2 0 0 0 0 0 0 0 0
Robert Eagle Staff A 0 0 0 0 0 0 0 0
Eckstein Eagles 8th A2 0 0 0 0 0 0 0 0
Salmon Bay 8th Grade 0 0 0 0 0 0 0 0

Division: B

Team Overall Division Spirit
Won Lost GF GA Won Lost GF GA
Hamilton Hawks B 0 0 0 0 0 0 0 0
Aki Kurose B 0 0 0 0 0 0 0 0
Bright Water School B 0 0 0 0 0 0 0 0
South Shore B 0 0 0 0 0 0 0 0
Pacific Crest Ultimate 0 0 0 0 0 0 0 0
Hyla B 7-8 0 0 0 0 0 0 0 0
Denny International Middle School(DIMS) B 0 0 0 0 0 0 0 0
JAMS - Big Cat B 0 0 0 0 0 0 0 0
Mercer B 0 0 0 0 0 0 0 0
Madison B 0 0 0 0 0 0 0 0
Seattle Country Day 7th Grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Lions B 0 0 0 0 0 0 0 0
Meany Mountain Lions 7th/8th grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Washington MS B 0 0 0 0 0 0 0 0
Robert Eagle Staff B 0 0 0 0 0 0 0 0
Billings Middle School B 0 0 0 0 0 0 0 0
Waldorf Warriors MS Blue 0 0 0 0 0 0 0 0
Salmon Bay 7th Grade 0 0 0 0 0 0 0 0
Hazel Wolf 678 (B) 0 0 0 0 0 0 0 0
STEM Owls (B) 0 0 0 0 0 0 0 0
Kellogg Knights 0 0 0 0 0 0 0 0
Three Cedars Frost Giants B 0 0 0 0 0 0 0 0

Division: C

Team Overall Division Spirit
Won Lost GF GA Won Lost GF GA
Soundview Dolphins C - 6th-8th 0 0 0 0 0 0 0 0
Evergreen X (C) 0 0 0 0 0 0 0 0
Madrona MS Bears 0 0 0 0 0 0 0 0
Whitman Wildcats C 0 0 0 0 0 0 0 0
Hyla C 6-7 0 0 0 0 0 0 0 0
Cascading saucers 0 0 0 0 0 0 0 0
JAMS C 0 0 0 0 0 0 0 0
Washington MS C 0 0 0 0 0 0 0 0
Eton Phoenix MS 0 0 0 0 0 0 0 0
Explorer West 0 0 0 0 0 0 0 0
Billings Middle School C 0 0 0 0 0 0 0 0
Eckstein Eagles 7th C 0 0 0 0 0 0 0 0
Eastside Airbenders C 0 0 0 0 0 0 0 0